Firma "Auto-Profit" funkcjonuje na rynku ubezpieczeniowym od 2000r. Wszyscy klienci nawiązujący z nami współpracę mogą skorzystać z najwyższej klasy usług w atrakcyjnych cenach. Doradcy z rynku ubezpieczeń w obszarze produktów ubezpieczeniowych zagwarantują wszechstronne porady w trakcie wyboru ubezpieczeń, troszcząc się o kompletne dopasowanie oferty do konkretnych wymagań klienta.

Samochody Osobowe


Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu mechanicznego zapewni pokrycie szkód osobowych i rzeczowych wyrządzonych innym uczestnikom ruchu drogowego podczas kierowania pojazdem. Jest to ubezpieczenie obowiązkowe dla wszystkich posiadaczy pojazdów zarejestrowanych w Polsce.

Dostawcze i Ciężarowe

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej spedytora jest skierowane do firm spedycyjnych lub logistycznych wykonujących w ramach swojej działalności gospodarczej czynności związane z obsługą spedycyjną swoich zleceniodawców, którzy powierzyli mienie spedytorowi m.in. w celu organizacji wysyłki i odbioru mienia.

Domy i Mieszkania


W naszej firmie możesz ubezpieczyć zarówno swój dom i mieszkanie, stałe elementy mieszkania lub domu, ruchomości domowe oraz podręczne mienie ruchome jak również oszklenie w mieszkaniu lub domu (szyby okienne i drzwiowe, luksfery, lustra, witraże, blaty stołów, szklane, ceramiczne lub kamienne okładziny ścian, kuchenne ceramiczne płyty grzewcze).

Ubezpieczenia osobowe


Z myślą o Klientach, którzy cenią bezpieczeństwo swoje i najbliższych, stworzylismy ofertę Pakietów Ubezpieczeniowych, zapewniających ochronę przed skutkami nieszczęśliwych zdarzeń w życiu codziennym, 24h na dobę. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i wybierz Pakiet, którego zakres najlepiej zabezpiecza Twoje potrzeby.

Współpracujemy z: